Tel : +48 42 656 66 77

Nasza Misja

Profesjonalizm

Auto Serwis BST, to nowoczesny warsztat, oferujący profesjonalny i kompleksowy zakres usług. Posiadamy doświadczonych i wykfalifikowanych pracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie radzić sobie w Państwa problemami. Wierzymy, że klient zadowolony do nas wróci, dlatego dążymy do spełnienia Twoich oczekiwań. Cechuje nas:
- Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
- Nowoczesny sprzęt
- Kompleksowa obsługa pojazdów
- Szczerość - nie naciągamy na niepotrzebne koszty
- Konkurencyjne ceny

Skuteczność

Nowoczesny i przestronny 3 stanowiskowy serwis samochodowy pozwala nam obsłużyć klienta bez zbędnej zwłoki. Do Państwa dyspozycji stawiamy przeszkolony personel - mechaników z długoletnim doświadczeniem.

Specjalizacja w branży motoryzacyjnej.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji wymaga ciągłych szkoleń

Zadowolony pracownik to usatysfakcjonowany Klient. Dlatego uważamy, że kapitał ludzki - pracownicy naszej firmy to główny filar sukcesu. Dbamy zarówno o atrakcyjne warunki pracy, jak i o rozwój zawodowy naszej kadry pracowniczej, dbając o iąłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozszerzanie specjalistycznej wiedzy, której wymagają współczesne pojazdy. Dysponujemy udokumentowaną i sprawdzoną w praktyce wiedzą między innymi z zakresu:

Najlepsi fachowcy

Miłość do motoryzacji, wsparta wiedzą i doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Najwyższe standardy serwisu pojazdów

Ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań przekłada się na jakość i skuteczność naszych usług.